Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Maszyna do teksturowania laserowego

System maszyn do teksturowania laserowego o różnej mocy lasera

Uzyskaj wycenę
jakość Maszyna do teksturowania laserowego Usługa
Dom - Usługi - Maszyna do teksturowania laserowego

Maszyna do teksturowania laserowego

  • System teksturowania laserowego

    jakość Maszyna do teksturowania laserowego Usługa

    System maszyn do teksturowania laserowego obejmuje laser światłowodowy, system sterowania i krajowy sterownik CNC. Urządzenie lasera światłowodowego jest importowane z wysoką jakością.Maszyna do teksturowania laserowego może uzyskać chropowatość walca podczas przetwarzania, sprawiając, że wgłębienia na powierzchni walca są nieuporządkowane, co może spełnić różnorodne wymagania topografii powierzchni.

    Bezpłatna wycena

Alternatywa dla konwencjonalnego śrutowania szorstkowanie, edm szorstkowanie, inne szorstkowanie laserowe uporządkowane.

Nieuporządkowana laserowo technologia chropowatości jako pierwsza na świecieNiezależne badania i rozwój oraz szereg patentów technologicznych.
Obecnie system ma wybory na podstawie liczby głowic laserowych i szorstkich, mamy głowicę pojedynczą i głowicę podwójną zgodnie z życzeniami klientów.

 

Cechy

1. Integracja systemu wyższa, precyzja sterowania jestwyższya stabilność jest niezawodna;
2. Operacja jest prosta i wydajna;
3. Koszt eksploatacji sprzętu jest niski;
4. Wysoka jakość przetwarzania, oszczędność energii;
5. Laserowa obróbka chropowata dobra jednorodność, wysoka powtarzalność, morfologia, brak zanieczyszczeń, niskie zużycie energii, niski poziom hałasu

6. Żywotność to ponad 100 000 godzin bez awarii.

7. Proces teksturowania można ustawić zgodnie z ustalonymi wymaganiami.
8. Zakres chropowatości powierzchni rolki 0,5 ~ 15,0 μm.

9.Alternatywa dla konwencjonalnego śrutowania szorstkowania, edm szorstkowania, innych uporządkowanych laserowoStawać się szorstkim.

 

Głowica do teksturowania laserowego

Urządzenie do teksturowania laserowego składa się z dużej karetki, małej karetki, zwierciadła skupiającego i urządzenia detekcyjnego.Na głowicy teksturującej znajdują się 2 zestawy głowic do obróbki laserowej, 2 zestawy urządzeń do ręcznej regulacji ostrości, a każda oś ostrości jest wyposażona w dmuchawę boczną azotem.

1Duże palety Zaprojektowane z dedykowanym teksturowaniem rolkowym CNC maszyna.

2Małe wózki Osadzone na dużym wózku, poprzeczne serwomotory prądu przemiennego napędzane są bocznie za pomocą dwóch par kół zębatych przeciwluzowych i poprzecznych śrub kulowych.

3Zwierciadło skupiające i urządzenie wykrywające są zainstalowane na małym wózku.ten wykrycie urządzenie jest napędzany za pomocą ten AC serwo silnik przez piłka śruba dla liniowych ruch.

4Skrzynka podająca: Zaprojektowana ze specjalnym teksturowaniem rolek CNC maszyna.

 

Małe powierzchnie wgłębienia laseraTeksturowanieblachy stalowe nie są ze sobą połączone, co jest korzystne dla olejowania i wychwytywania metalowych resztek poprzez tłoczenie, zapobieganie wykrawaniu, zapewnianie powierzchni tłoczonych części, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości oleju do tłoczenia.Wydajność głębokiego wykrawania jest lepsza w porównaniu z technikami przetwarzania, takimi jak ogień elektryczny.

disordered.png

 

Podanie

 

Obszary zastosowań:
Stal, aluminium, blacha tytanowa itp.

Typowym zastosowaniem:
Obróbka zgrubna na zimno walców, poznaj młyn temperowy, lekką maszynę, walcarkę, walcarkę po zgrubieniu zapotrzebowania na różne rodzaje walców roboczych.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.