Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Giętarka do listów kanałowych

Giętarka do liter kanałowych z różnymi modelami

Uzyskaj wycenę
jakość Giętarka do listów kanałowych Usługa
Dom - Usługi - Giętarka do listów kanałowych

Giętarka do listów kanałowych

  • Giętarka CNC

    jakość Giętarka do listów kanałowych Usługa

    Giętarka CNC do wykonywania liter przestrzennych to wielofunkcyjna giętarka do wszystkich profili z blachy, wyposażona w podwójną głowicę do gięcia i podwójny nóż wycinający do dwóch różnych materiałów, jedna przeznaczona jest tylko do aluminium, druga do stali i żelaza.

    Bezpłatna wycena

Opis

 

Giętarka CNC zarówno do aluminium jak i stali, współpracująca z wycinarkami laserowymi i spawarkami do wykonania tabliczki z literami Channel z nazwą firmy i logo na ścianach bocznych.

Opiera się na precyzji konstrukcji maszyny transmisyjnej i wysuwanej alternatywnej giętarce, wykorzystującej poziomowanie wstępnego podawania, mocowanie naprzemiennego podawania i strugarkę dwuślimakową z podwójnymi śrubami z otwartą szczeliną, sterowaną przez opracowany system CNC Quess Bending, zbieżny z różnymi rodzajami precyzyjnego cięcia paneli, szczególnie nadających się do liter o małym kącie i radianie oraz procesji złożonej grafiki, która jest najlepszą maszyną do wytwarzania liter kanałowych LED, liter ze stali nierdzewnej, liter przebijających, liter epoksydowych.

Jest to bardzo popularna okazja buiness z eksplozją branży reklamowej, więc jest to bardzo dobra okazja, aby skorzystać z tej okazji i sprawić, by Twój biznes był coraz lepszy.

 

Aplikacje

Materiały: Aluminium, stal nierdzewna, żelazo, blacha ocynkowana.Zobacz poniżej zdjęcie

Branże: branża reklamowa, np. logotypy, znaki, inne produkcje reklamowe.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.