Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Maszyna do spawania laserem światłowodowym

Spawarka laserowa światłowodowa o różnej mocy lasera

Uzyskaj wycenę
jakość Maszyna do spawania laserem światłowodowym Usługa
Dom - Usługi - Maszyna do spawania laserem światłowodowym

Maszyna do spawania laserem światłowodowym

  • Spawacz laserowy światłowodowy

    jakość Maszyna do spawania laserem światłowodowym Usługa

    Spawarka z laserem światłowodowym wykorzystuje ciągłe źródło lasera światłowodowego o długiej żywotności do 100 000 godzin.Głowica laserowa ma konstrukcję chłodzoną wodą, nie przegrzewa się podczas spawania, ma małą średnicę, jest łatwa do trzymania w ręku.Proces spawania laserowego polega na przewodzeniu cieplnym, tj. promieniowanie laserowe nagrzewa powierzchnię przedmiotu obrabianego, a ciepło powierzchniowe dyfunduje do wnętrza poprzez przewodnictwo cieplne i topi przedmiot, kontrolując szerokość, energię, moc szczytową i powtarzalną częstotliwość impulsu laserowego aby utworzyć specjalną stopioną kałużę.Ze względu na swoją unikalną zaletę znajduje szerokie zastosowanie w procesie biżuterii złotej i srebrnej oraz spawaniu mini i małych części.

    Bezpłatna wycena

Cechy

1. Szeroki zakres spawania: ręczna głowica spawalnicza jest wyposażona w oryginalne włókno światłowodowe 5m-10M, które pokonuje ograniczenia miejsca na stole warsztatowym i może być spawane na zewnątrz i spawanie na duże odległości

2. Wygodny i elastyczny w użyciu: wyposażony w ruchome koła pasowe, które wygodnie trzyma się i może w dowolnym momencie dostosować stację.Jest bezpłatny i elastyczny i nadaje się do różnych scenariuszy środowiska pracy.

3. Wiele metod spawania: spawanie pod dowolnym kątem może być realizowane: zgrzewanie zakładkowe, zgrzewanie doczołowe, zgrzewanie pionowe, płaskie spawanie pachwinowe, wewnętrzne spawanie pachwinowe, zewnętrzne spawanie pachwinowe itp., i może spawać różne złożone spawane elementy i duże elementy o nieregularnych kształtach.
4. Dobry efekt spawania: spawanie laserowe ma wyższą gęstość energii i może zapewnić lepsze wyniki spawania.Obszar spawania ma niewielki wpływ na ciepło, nie jest łatwy do odkształcenia, czarny i ma ślady na grzbiecie.Głębokość zgrzewania jest duża, topienie wystarczające, mocne i niezawodne.
5. Szew spawalniczy nie wymaga polerowania: po spawaniu jest gładki i bez rybich łusek, piękny i bez blizn oraz mniej dalszych procedur polerowania.

6. Spawanie bez materiałów eksploatacyjnych: ręczna spawarka laserowa może z łatwością ukończyć spawanie, zmniejszając koszty materiału w produkcji i przetwarzaniu.

7. W przypadku wielu alarmów bezpieczeństwa światło jest automatycznie blokowane po usunięciu przedmiotu obrabianego, a bezpieczeństwo jest wysokie.

Podanie
Zaprojektowany specjalnie do spawania metali.
Szeroko stosowany w lotnictwie, przemyśle lotniczym, sprzęcie sportowym, sprzęcie medycznym, protezach aluminiowych, oprzyrządowaniu, obróbce skrawaniem, motoryzacji i innych branżach

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.