Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuhan Questt ASIA Technology Co., Ltd. 86--13294168619 info@questtlaser.com

Aktualności

Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - W jakich branżach stosuje się ręczną spawarkę laserową?

W jakich branżach stosuje się ręczną spawarkę laserową?

March 3, 2023

W jakich branżach stosuje się ręczną spawarkę laserową?


Urządzenie obliczeniowe do spawania laserowego wykorzystuje wysokoenergetyczne impulsy laserowe do regionalnego ogrzewania tkaniny na małym obszarze.Siła promieniowania laserowego dyfunduje do wnętrza tkaniny poprzez przewodzenie ciepła, a tkanina topi się, tworząc precyzyjną stopioną kałużę.
Pulpit do spawania laserowego to nowy rodzaj metody spawania, generalnie mający na celu spawanie cienkościennych substancji i precyzyjnych części.Może pojąć zgrzewanie punktowe, zgrzewanie doczołowe, zgrzewanie zakładkowe, zgrzewanie uszczelniające itp. Z nadmiernym stosunkiem komponentów, małą szerokością spoiny i ćwiartką pod wpływem ciepła Mały rozmiar, małe odkształcenie, szybka prędkość spawania, czysty i piękny szew spawalniczy, bez potrzeby do naprawy po spawaniu lub tylko do łatwej obróbki, nadmierna jakość spoiny, brak porowatości, specyficzna kontrola, małe ognisko, nadmierna dokładność pozycjonowania, przydatne do rozpoznawania automatyzacji.

Obecnie urządzenia do spawania laserowego wkroczyły w nasze życie, a ich zastosowania są coraz szersze, stopniowo zastępując tradycyjne metody spawania.W jakich branżach stosowane są spawarki laserowe?

Spawarki laserowe mają szerokie zastosowanie w branży sanitarnej: spawanie złączy rur wodociągowych, złączy redukcyjnych, trójników, zaworów, natrysków.Przemysł okularowy: precyzyjne spawanie stali nierdzewnej, stopu tytanu i innych materiałów, takich jak klamry do okularów, rama zewnętrzna i inne pozycje.Przemysł metalowy: spawanie wirników, kotłów, uchwytów itp., kompleksowe wytłoczki i odlewy.

Spawarki laserowe znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym: uszczelki głowicy cylindrów silników, spawanie uszczelnień popychaczy hydraulicznych, spawanie świec zapłonowych, spawanie filtrów itp. Branża medyczna: spawanie urządzeń medycznych, uszczelnień ze stali nierdzewnej urządzeń medycznych, elementów konstrukcyjnych.Przemysł elektroniczny: uszczelnianie i spawanie przekaźników półprzewodnikowych, spawanie złączy i złączy, spawanie metalowych obudów i elementów konstrukcyjnych, takich jak telefony komórkowe i odtwarzacze MP3.Spawanie obudowy silnika i okablowania, złącza światłowodowe itp. Sprzęt gospodarstwa domowego, przybory kuchenne i łazienkowe, klamki do drzwi ze stali nierdzewnej, komponenty elektroniczne, czujniki, zegary, maszyny precyzyjne, komunikacja, rękodzieło i inne gałęzie przemysłu, samochodowe popychacze hydrauliczne i inne gałęzie przemysłu ze spawaniem o dużej wytrzymałości.

Zaletą spawarek laserowych jest skoncentrowana energia, brak zanieczyszczeń, małe spoiny lutowane, szeroka gama materiałów spawalnych, duża przydatność, wysoka wydajność i szybkie spawanie itp. Produkty wymagające spoin są spawane urządzeniami do spawania laserowego, które nie ma tylko małe spoiny, ale też nie wymaga lutowania.Produkty o wysokiej automatyzacji: Sprzęt do spawania laserowego można ręcznie zaprogramować do spawania, a ścieżka jest automatyczna.

Może spawać niedostępne części, wykonywać bezkontaktowe spawanie na duże odległości i ma dużą czułość.Może być spawany w temperaturze pokojowej lub w specjalnych warunkach, a sprzęt do spawania laserowego jest łatwy w instalacji.Na przykład, gdy laser przechodzi przez pole elektromagnetyczne, wiązka nie będzie się odchylać;laser może spawać w próżni, powietrzu i niektórych gazach, a także przez szkło lub materiały, które są przezroczyste dla wiązki.

najnowsze wiadomości o firmie W jakich branżach stosuje się ręczną spawarkę laserową?